تبلیغات
 مهندسی رباتیک - برگزاری امتحان بدون کاغذ در همه واحد های دانشگاه پیام نور استان تهران

رئیس دانشگاه پیام نور استان تهران گفت:‌ در امتحانات پیش رو ، در همه مراکز این دانشگاه امتحان بدون کاغذ برگزار می شود .
به گزارش پیام نور نیوز حسن علیزاده افزود : این اقدام نخستین بار در همه واحدهای این دانشگاه برگزار می شود و بخشی از امتحانات دانشجویان را بدون کاغذ برگزار می کنیم .
وی گفت: با بازسازی تجهیزات قدیمی ، استفاده از تجهیزات موجود و صرف دو میلیارد ریال از منابع داخلی دانشگاه برای تهیه تجهیزات جدید ، این امکان را فراهم کردیم .
رئیس دانشگاه پیام نور استان تهران افزود: این شیوه صرفه جویی بسیاری همراه دارد زیرا به چاپ برگه سؤال و پاسخنامه ، قرنطینه و صرف وقت نیروی انسانی در بسیاری از مراحل از جمله حضور مراقب نیاز نیست .
علیزاده اضافه کرد: در روش آزمون بدون کاغذ دانشجو می تواند بلافاصله پس از پاسخ دادن به سؤالات با استفاده از دستگاه الکترونیکی مورد نظر ،‌ نمره آزمون را دریافت کند البته به رغم فراهم بودن این امکان ، فعلا درباره استفاده از آن تصمیم گیری قطعی نشده است .
وی گفت: امتحانات پایان نیمسال دانشجویان دانشگاه پیام نور استان تهران از۳۱ اردیبهشت آغاز می شود و تا ۲۲ خرداد ادامه دارد.
رئیس دانشگاه پیام نور استان تهران افزود: این امتحانات در پنج نوبت در هر روز ، مطابق با برنامه هر سال و بدون هیچ تغییری برگزار می شود
علیزاده همچنین با اشاره به قرار داده شدن ۱۱۰ هزار جلد کتاب در کتابخانه دیجیتال این دانشگاه ، گفت: برنامه ریزی ما به گونه ای است که مکان و تجهیزات تهیه شده برای برگزاری امتحانات بدون کاغذ ،‌ در طول سال تحصیلی ،‌ برای استفاده دانشجویان از کتابخانه دیجیتال استفاده شود .
دانشگاه پیام نور استان تهران ۱۸ واحد و مرکز دانشگاهی فعال در این استان دارد.
طبقه بندی: دانشگاه، دانشجو، امتحان،
برچسب ها: خبر،
تاریخ : دوشنبه 30 اردیبهشت 1392 | 12:35 ب.ظ | نویسنده : اسماعیل محمدنژاد | Esmaeil MohamadNezhad | نظرات

  • paper | تازیانه | خسوف